PIERWSZA NAGRODA  ZA DZIAŁALNOŚĆ PROMOCYJNĄ I POPULARYZATORSKĄ

dodane: piątek 27 maja 2022

PIERWSZA NAGRODA
ZA DZIAŁALNOŚĆ PROMOCYJNĄ I POPULARYZATORSKĄ
W poniedziałek 23 maja 2022 r. w Pałacu Myśliwskim Książąt Radziwiłłów w Antoninie (powiat ostrowski) odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród i wyróżnień Marszałka Województwa Wielkopolskiego w Konkursie na Wydarzenie Muzealne Roku w Wielkopolsce „IZABELLA 2021” organizowanego przez Fundację Muzeów Wielkopolskich.
Kapituła Konkursu przyznała pierwszą nagrodę za działalność promocyjną i popularyzatorską dla Muzeum Regionalnego im. Dzieci Wrzesińskich za „Dzieci Wrzesińskie 1901”. Nagrodzony został film zrealizowany przez Muzeum Regionalne im. Dzieci Wrzesińskich, który jest owocem pracy wielu zaangażowanych osób począwszy od Burmistrza Wrześni i jego zastępcy, pracowników muzeum, nauczycieli i uczniów szkół gminy Września, osób zaprzyjaźnionych z naszą placówką oraz samego reżysera i realizatora.